ELFOGADOM

Elektromos szerelő

Cégünkről

A TST Machine Kft. - korábban TST Mechanik Kft. - 1991 nyarán alakult CNC szerszámgépek értékesítésére, gépfelújításra, utólagos NC-sítésére. Több olasz, spanyol, német, japán cég kizárólagos képviselői vagyunk Magyarországon. A szakma melletti elkötelezettségünket mi sem bizonyítja jobban, hogy 2010-ben CNCEDU Kft. néven egy külön céget hoztunk létre a hazai CNC oktatás fejlesztésére, az iskola képzés támogatására.

Jelenleg a hagyományos és CNC szerszámgépek értékesítése mellett üvegléces mérőrendszerek, CNC vezérlések, fekete gránit mérőeszközök és mérőasztalok kereskedelmével is foglalkozunk. Cégünk 7 fő állandó munkatárssal dolgozik, így az értékesített gépek üzembehelyezését, garanciális, illetve garancián túli szervizelését és karbantartását saját szakembereinkkel végezzük.

Hazai ügyfeleink között ma már több mint 1200 főleg kis és közepes vállalkozás található, de partnereink között tudhatunk számos jól ismert nagy- és multinacionális vállalkozást is.

Feladatok

  • Önállóan vagy képzetlenebb kollégával párban CNC és hagyományos szerszámgépek üzembehelyezése, hibafelmérése és javítása (esztergagépek, marógépek, fűrészgépek, köszörűk)
  • Mind elektromos, mind mechanikus pozícióba keresünk szakembert
  • A munkavégzés legtöbbször külső helyszíneken történik (napi indulás és érkezés a volt Csepel Művek területén működő telephelyünkről)

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú végzettség vagy műszaki tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alap szintű angol nyelvtudás
  • 3 év szakmai tapasztalat

Személyes készségek, kritériumok

  • TMK karbantartói tapasztalat
  • Gépüzemeltetés, javítás
  • Igényes megjelenés, udvarias magatartás

Munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások

  • éves bónusz
  • céges mobiltelefon
  • szakmai tréningek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi email címre:

info@tstmachine.hu